En Güzel Anne Sözleri

En Güzel Anne Sözleri

en güzel anne sözleri

en güzel anne sözleri

Güzel Anne Sözleri

Annem sana papatyalardan taç yaptım. Senin sevginle bütün günlerimi bayram yaptım. Senin yanında kendimi mutlu ve huzurlu hissettim benim canım annem.

Sevgisiyle ve sefkati ile beni ve kardeşlerimi çok iyi yetiştiren biricik annem. Seni çok özledim senin saçlarımı okşamanı özledim annem.

Güzel annem benim, sen benim her şeyimsin, kalbimin en büyük neşesisin. Sensiz geçen günlerim bana zindan annem. Senin sesini duymadığım her an zülümdür gönlüme annem.

Anladığımda çok geç kaldığımı anladım annem senin sevgin ve senin sesin bana huzur ve mutluluk veriyormuş canım annem. şimdi uzak düştük seninle ve hasretlik sardı bütün her şeyimi annem. Seni çok özledim.

Seni çok seviyorum benim melek annem. Seninle her şeyin tadı bambaşka.

Canımın cananı gönlümün sultanı canım biricik annem. Senin beni sevdigini bilmem bile bana yetiyor. Sen çok özelsin canım tatlı annem.

Benim için yıllarını hiç düşünmeden harcayan. benim büyümem ve iyi bir insan olmam için çabalayıp beni bu hallere getiren canım annem. Seni çok öpüyorum.

Şu kalbim senin sevginle ve senin beni sevmen ile çok mutlu bir tanem annem.

Seni üzdüysen ve kırdıysam beni affet canım annem. Ben sei çok seviyorum. İstemeden seni kırmak ve üzmek istemem annem.

Her anımda yanımda olan bana desteklerini hiç düşünmeden veren annem. Seni sevdiğimi asla ve asla hiç bir zaman unutma canım annem.

 

En Güzel Anne Sözleri

en güzel anne sözleri

Anneler İçin Sözler

 

Annem tüm gözyaşların dinmiş olsun. Yüzünde de hep gülümseme, kalbin huzurla dolsun. Bende hep senin yanında olayım annem. Ben sensiz çok mutsuz olurum Annem…

Sen hiç kıyamadın bana… bana hiç kızmadın seni çok seviyorum canım Anneciğim. Sen çok özelsin.

Daha dün senin kollarında yaşarken şimdi büyüdüm de senin kokundan mahrum oldum Annem. Sen beni hep sevdin annem. Bende seni çok seviyorum canım Annem….

Hayatım boyunca seni seveceğim annem . Ben senin biricik yavrun olmaya devam edeceğim. Sende beni hiç bırakma olur mu beni hep sev annem.

daha fazlası için Anneler için sözler sayfamıza ziyaret edebilirsiniz.

En Güzel Anne Sözleri

anneler için sözler

 

en güzel anne sözleri