en yeni anneler günü sözleri

en yeni anneler günü sözleri

en yeni anneler günü sözleri

en yeni anneler günü sözleri

Benim için saçlarını süpürge eden ömrünü hibe eden annem. Sana en güzel kelimelerle seslenmek isterim ama hiç bir kelime sana olan duygularımı anlatmaya yetmez. En mutlu gün olan anneler gününde sen mutlu ol annem.

Gülünce yüzünde güller açan, gül yüzünde ışıklar saçan annem. Senin anneler gününü kutlarım benim tek gerçek sevdiğim insan olan canım annem.

Anneler gününü kutlarım benim melek annem. Sen beni hep sevdin ve beni hep korudun. sana her şey için çok teşekkür ederim can özüm…

Kırılmış bir çiçek gibiydin sen annem. Senin değerini asla bilemeyiz ve hakkını ödeyemeyiz. Anneler gününü tebrik eder. Çok güzel bir uzun ömür dilerim annem…

Gülünce gül yüzünde güzel güller açan annem. Anneler günün kutlu olsun. Senin olduğun her gün bana anneler günü her gün mutluluk günüdür annem.

Sana bu satırları en içten ve en temiz dileklerimle yazıyorum senin özel bir insan olduğun asla tartışılmaz anneler gününü tebrik ederim canımın için tatlı tatlı yanakları olan güzel annem.

Gamzeli yanaklarından öperim anneler gününü kutlarım annem. Bayramın kutlu olsun annem.

Anneler günü bayramını en içten dileklerimle saygıyla kutlarım annem. Bize her gün bayram canım annem.

Gözlerinin içi gülsün bu gün yüreğin neşelensin bu gün anneler günü senin en güzel günün. Ben senin bu güzel gününü kutlar sana en güzel duygularla esenlikler temenni ederim annem.

Dertlerimin ortağı oldun ayrıca dertlerime derman oldun sevgili annem iyi ki varsın iyi ki benim annemsin.

Annem senin gülen yüzündeki açan çiçekleri bir vazoya koysam inan parıltısından gözlerimiz kamaşır canım annem sen her zaman gül her mutluluklara layıksın.

Seni kokulu öperim ben. Sabahın en tatlı yıldızı sensin annem.

Beni benden daha fazla düşünen canım annem. Seni çok seviyorum.

Gamzelerindeki güzelliği ile hayata gülümseyen biricik annem. Senin her hakin çok güzel sen her şeyden daha güzelsin annem.

Kalbimde sana ait olan en güzel yerdesin sen benim için çok değerlisin sevgili annem