Vefat Eden Anneye Güzel Sözler

Vefat Eden Anneye Güzel Sözler

Vefat Eden Anneye Güzel Sözler

Vefat Etmiş Anneye Güzel Sözler

Vefat eden anneye güzel sözler ölmüş anneye güzel sözler ölen anneye güzel sözler  rahmetli olan anneye güzel sözler vefat etmiş anneye güzel sözler hüzünlü ve özlem dolu sözlerle annenizi hatırlayın.

Yokluğun beni çok üzüyor benim canım Annem. Gel desem gelir misin. Sarıl desem Sarılır mısın

Benim gibi tatlı bir çocuğunu bırakıp ta gittin öyle mi Annem. Beni bir başıma yapayalnız tek başıma ve sensiz bıraktın değil mi Annem. Seni çok özledim bilmeni istedim annem

Geceler göz yaşlarımı saklasa da sana olan hasretim özlemimi gün yüzüne çıkarıyor annem. Senin gidişine alışamadım annem. Alışmakta istemiyorum annem.

Seninle yaşadığım her anın hayaliyle yaşıyorum. Seninle geçen günler seninle olan günler çok güzelmiş Annem. Ben senden sonra mutlu olamadım annem. Rüyalarıma olsun gel Annem.

Bak Annem hastalandım gel artık. Bana eskisi gibi sarıl ve sıcak çorbalarından zorla içir annem. İzin vermiyorlar mı Annem. İşten izin alıyordun ama burada neden izin alıp gelmiyorsun Annem.

Annemi çok seviyorum diye her gece sahile inip denizin dalgalarına haykırıyorum  annem. Sana haykırışlarımı getiriyor mu dalgalar benden sana selam taşıyorlar mı…

Bütün ömrüm boyunca seni sevdim iyi ki sevmişim. Şimdi seviyorum ama sarılamıyorum. Koklayamıyorum… mezar taşın çok soğuk annem beni üşütüyor ve hasta oluyorum sonra…

Beyazlara sarıldığın gün benim bittiğim gündü Annem. Ben o günden sonra hiç gülemedim Hiç sevinemedim. Her zaman hüzünlü her zaman dertliyim. çünkü sen yoksun yanımda Annem.

Annem benim canım annem nerelerdesin annem. ben seni çok özledim hemde çok özledim. Sende özlediysen gel ne olur  annem.

Vefat Eden Anneye Güzel Sözler

Annemi Çok Seviyorum

Yıllarca senden uzakta kaldım  annem tam sana kavuşacağım günü beklerken seni hep kaybettim. Senin değerini bilemedim sanırım  annem. Ne olur seni üzdümse affet beni.

Dün yanına geldim annem. yine benimle konuşmadın yine bana hasretle sarılmadın. Anne mezar nasıl bir yer . Neden beni mezarında eskisi gibi karşılamıyorsun. Neden bana sarılmıyorsun annem.

Sol yanım acıyor annem sol yanımda kalbim varmış öğretmenim öğretti. Demek benim kalbim acıyormuş. Sensiz kaldığımdan beri hep sol yanım acıyor annem.

Sen beni beyazlar içinde gelin ettin ama ben seni beyazlar içinde toprağa verdim. Ben hayırsız evlat mıyım  Annem…. Kendi ellerimle seni toprağın bağrına koydum. Yazıklar olsun bana Annem.

Gülüşünü özledim. Bana gülümseyerek bakmanı hasretle kokulu kokulu sarılmanı özledim. Sen ne kadarda önemliymişsin benim hayatımda sen gidince her şey birden ters döndü.

Sabahları kalk demeni zorla bana yemek yedirmeni okula öperek göndermeni özledim. Sen benim meleğimdin annem. Seni kara kara topraklar aldı benden.

ölmüş anneye güzel sözler başlığımızın altındaki güzel sözlere de göz atmak ister misiniz

 

Vefat Eden Anneye Güzel Sözler

vefat eden anneye sözler

 

Vefat Eden Anneye Güzel Sözler

vefat eden anne için güzel sözler

 

Vefat Eden Anneye Güzel Sözler

ölmüş anne ile ilgili sözler

 

Vefat Eden Anneye Güzel Sözler

ölen anneye güzel sözler

 

 

ölmüş anneye güzel sözler, ölen anneye güzel sözler, vefat eden anneye güzel sözler, rahmetli olan anneye güzel sözler, vefat etmiş anneye güzel sözler, olmus anneye guzel sozler