Vefat Etmiş Anneye Güzel Sözler

Vefat Etmiş Anneye Güzel Sözler

vefat etmiş anneye güzel sözler

Vefat etmiş anneye güzel sözler ölmüş anneye güzel sözler ölen anneye güzel sözler vefat etmiş anneye güzel sözler, ölen anneye sözler, rahmetli anneye sözler bu sayfada….

Vefat Eden Anneye Güzel Sözler

Endişelenmekte haklı olduğumu şu an söylüyorum annem. Bak bizi yapayalnız bıraktın. Biz şimdi Sensiz çok mutsuzum annem.

Artık çok güzel dualarımın sözlerindesin annem. Seni yalnız bıraktık sende bizi yalnız bıraktın annem.

Dünya yüzünde en sevdiğim çiçeklerden daha mis kokardın. Hasretliğimi tatlı yanaklarından öperek giderirdim. ama şimdi çok zor annem. Toprağın soğuk annem. Ve ben sesini duyamıyorum canım annem.

Sultanım biricik annem ben sana asla kızmadım. Sen hep benim gönlümde oldun ve artık hep gönlümün baş köşesindesin.

Parmaklarımı bile neredeyse yiyeceğim yemeklerden mahrum kaldık annem. Tatlıların en tatlısı benim güzel annem.

Mutlu olabilirsin annem tüm duaların kabul oldu. Şu an cennettesin. Ve bizleri seyrediyorsun buna inanıyorum.

Bu gün yemekte mercimekli köfte var annem. Senin en sevdiğin ve en güzel yaptığın yemeklerden biri annem. Sensiz hiç tadı tuzu yok annem. Seni çok özledim annem.

Annem sana gelen yollar değişti. Her zaman sıcacık  yuvamızda senin sevgini bütün damarlarımda hissediyordum . ama artık ağaçlı ve soğuk yollardan geçiyorum sana gelmek için. Seni çok seviyorum annem.

Mutfakların gülü evin kraliçesi bizim gönüllerimizin baş tacı annem. Bu gün benim hayattaki en mutsuz günüm çünkü sen artık bizimle olmayacaksın. ama sevgin hep bizimle olacak annem.

Sevgili annem sen bahar aylarında açan çiçekler gibi mis gibi kokardın. Bizde seni koklar mutluluğa ererdik. Şimdi sensiz ne yapacağız bilemiyoruz.

Telefonlar çalar ama isimler sen olmayınca hiç bir anlamı yok annem. Ben senin aramadığın ve sesini duymadığım bir günü ne yapayım canım annem.

Ben sana doyamadım annem. Hasretin şimdiden alev alev sardı bedenimi. Gözlerim kapıda aklım sende.

Vefat Eden Anneye Güzel Sözler Sayfamıza da bakmanızı öneririm.

Vefat Etmiş Anneye Güzel Sözler

Vefat Etmiş Anneye Güzel Sözler

 

Vefat etmiş anneye güzel sözler ölmüş anneye güzel sözler ölen anneye güzel sözler vefat etmiş anneye güzel sözler,ölen anneye sözler, rahmetli anneye sözler