anne günü sözleri kısa anlamlı

anne günü sözleri kısa anlamlı

anne günü sözleri kısa anlamlı

anne günü sözleri kısa anlamlı

anne günü sözleri kısa güzel

anneye anneler günü mesajları anlamlı anneler günü sözleri anneler günü mesajları en güzel anneler günü mesajları en güzel anneler günü sözleri

Ellerinle bana yaptığın sıcacık yiyecekleri ve sıcacık mis gibi içecekleri hiç unutmam mümkün mü annem. anneler gününde anneler gününü tebrik ederim en güzel gününü kutlarım annem.

Biliyorsun annem bana her gün anneler günü ama bu günün önemi  ve güzelliği sadece sana ait olması onun için anneler gününü kutlarım senin gül yüzünün gülmesini her zaman temenni ederim güzel annem.

Sıcacık yuvamızın sıcacık ve yufka yüreklisi canım annem. Ben seni her şeyden daha çok severim annem. anneler günün kutlu olsun tatlı annem.

Anneler gününde sana sağlık mutluluk huzur esenlik neşe ve sevinçlerin en güzelini dilerim annem. Bu özel günün çok kutlu olsun. Sen hep mutlu ol pamuk annem.

Hiç yorulmadan bizim için akşama kadar çalışan canım anam Anneler gününü kutlarım tatlı meleğim benim.

Gece demeden gündüz demeden bizi bebekliğimizden beri hiç usanmadan koruyup kollayan dünyanın en cefakar anası olan melek annem. Seni çok seviyorum bu güzel günde anneler gününde anneler gününü kutlarım annem.

Beni dokuz ay karnında uzun yıllar kucağında ve bir ömür kalbinde taşıyan güzel annem. anneler günün kutlu olsun.

Elinden suyu kana kana içtiğim tatlı annem. anneler gününü kutlarım senin canım anam.

Günlerin en güzellerini bana hediye eden güneşten daha sıcak tatlı annem. günaydın anneler gününe . Bu gün senin günün annem. Günün aydınlık ve kutlu olsun.

Senin hakkını hiç bir zaman ödeyemeyeceğiz ama bu gününü en içten dileklerimle kutlarım annem. Seni en güzel gününde hasretle öperim annem.

Anneler günü güzel sözler ve ellerimde güzel çiçeklerle sana geldim annem. Tatlı gününü kutlarım benim canım annem

Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun biricik annem.

Sen annelerin bir numaralı annesisin. Sen çok özelsin anneler günü sana kutlu olsun annem. bu günde sana çok mutluluklar dilerim.

Gülünce yüzünde güller açan, gül yüzünde ışıklar saçan annem. Senin anneler gününü kutlarım benim tek gerçek sevdiğim insan olan canım annem.

Anneler günün kutlu olsun gül yüzlü güzel Annem… Sen her günün en güzel annesisin. Seni çok seviyorum biricik annem.

Anneler gününü kutlarım benim melek annem. Sen beni hep sevdin ve beni hep korudun. sana her şey için çok teşekkür ederim can özüm…

Kırılmış bir çiçek gibiydin sen annem. Senin değerini asla bilemeyiz ve hakkını ödeyemeyiz. Anneler gününü tebrik eder. Çok güzel bir uzun ömür dilerim annem…

Benim en yakın arkadaşım olan canım annem senin benim hayatımdaki yerin çok önemli annem. ben sensiz yapamam annem. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Mesajların en güzelini anneme ayırın çünkü o çok özel bir kadın… Anneler günün kutlu olsun canım Annem…

Bana yıllardır tatlı tatlı bakan ve beni canı gibi seven biricik annem. Melekler meleği güzel annem Anneler gününü kutlarım şekerlerden daha tatlı annem. Seni çok seviyorum canım annem.

Anneler günün kutlu olsun gözleri ışıl ışıl olan yüreği pırıl pırıl olan sevgili canım annem. Senin sevgin benim en büyük ilacım annem.

Daha fazla anneler günü mesajları için Anneler Günü Mesajları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Anneler gününü tebrik ederim gönlümün sultanı hayatımın kraliçesi güzellerden güzel annem.
Anneler Günü Güzel Sözler Kısa

Özel bir güne uyandık bu sabah sana en güzel ve en özel duaları ettim bu gün annem ve anneler gününü kutlarım. Senin gülümsemeni görmek bile bana yeter annem. Seni çok seviyorum  baldan tatlı annem.

Anneler günün kutlu olsun papatyalardan taç yapayım sana bu günde sen her zamanki gibi gülücükler açtır yüreğimde annem benim.

Benim güzel annem. en karanlık gecelerde bile bana ışık olup yolumu gösteren annem anneler gününü en temiz ve saf duygularımla kutluyorum. Sen çok özelsin annem.

Seni bir gün değil her gün severim ben annem. Sana bir gün değil her gün sarılırım annem. anneler gününde mutlu olmayı sen hak ediyorsun annem. Çok mutlu olmanı diler anneler gününü tebrik ederim.

Sil göz yaşlarını annem bu gün sevinç günü bu gün anneler günü sen bu güzel günde çok mutlu ol annem Anneler günün kutlu olsun canımdan öte canım annem.

 

resimli anne günü sözleri kısa anlamlı

 

anne günü sözleri kısa anlamlı

resimli anne günü sözleri kısa anlamlı