Anneler Günü İçin Anneler Günü Mesajı

Anneler Günü İçin Anneler Günü Mesajı

Anneler Günü İçin Anneler Günü Mesajı

Anneler Günü İçin Anneler Günü Mesajı

Anneler Günü Mesajı

anneler günü için anneler günü mesajı anneler günü mesajları anneye anneler günü mesajı anneler günü sözleri anneler günü mesajı ile renklendirilmiş çok özel bir sayfaya hoş geldiniz.

Canım anneciğim anneler gününü kutlarım. Çok özel ve güzel sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür dilerim sana güzeller güzeli annem.

Bu gün bütün sevgilerine talibim ben annem. Bu gün anneler günü ve ben senin anneler gününü kutluyorum gözleri boncuk boncuk bakan annem.

Her sabah öperek uyandırdığım canımdan öte canım annem anneler günün kutlu olsun. sen hep mutlu ol. hep gül hep gülümse…

Anne hakkı ödenmez anneyi sevmeye ömür yetmez bütün dünya benim olsa bir tane annem etmez… anneciğim anneler gününü kutlar yanaklarından öperim.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın… anneler günün kutlu olsun mis kokulumsun canım annemsin. Seni çok seviyorum.

Ömrümden ömür vereceğim benim gül bakışlı annem anneler gününü kutlarım sana en güzel dileklerimi sunarım annem benim.

Sen varken ben yoktum. Sen açken ben toktum. Şimdi de, sonra da basımın tacı annem. Seni hep seveceğim benim canım annem.

Minicik başımı okşardın saçlarımı büyük bir sevgi ile tarardın annem. Şimdi büyüdüm annem. anneler gününde senden uzaktayım canım annem. Anneler gününü tebrik ederim canımın içi.

Hasretinden her gecenin uzun zamanında göz yaşlarımı gizlice yastığıma bırakıyor ve seni çok özlüyorum annem. Anneler günün kutlu olsun benim melek annem.

Uzattığın her elini öperim okşadığın her saçımın telini atmak saklarım annem. Anneler gününde seni çok özledim yine güzeller güzeli annem.

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

Daha fazla ve daha güzel anneler günü mesajları için Anneler Günü Mesajı sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Anneler Günü İçin Anneler Günü Mesajı

Anneler Günü İçin Anneler Günü Mesajı

 

Anneler Günü İçin Anneler Günü Mesajı Resimli

Anneler Günü İçin Anneler Günü Mesajı

Anneler Günü İçin Anneler Günü Mesajı Resimli

 

Anneler Günü İçin Anneler Günü Mesajı Videosu

Anneler günü için anneler günü mesajı videosu izlediniz beğendiğinizi umuyorum.

 

Anneler Günü Mesajları

Annem annem sen üzülme sözlerin hep yüreğimde annem annem gel üzülme ben hala senin dizlerinde. Seni çok seviyorum anneler günün kutlu olsun canım annem.

Dün, bugün ve yarın.. daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi.. Anneciğim anneler günün kutlu olsun.

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM. Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “ANNE” derdim. Anneler günün kutlu olsun Annem.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Anneler Günü İçin Anneler Günü Mesajı

anneler günü mesajları

 

Sen beni gün gün saat saat büyüttün. Beni Seni saat saat gün gün özlüyorum. Annem seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun…

En büyük hasretimsin uzak düştük ayrı kaldık yıllarca omuz omuza kucak kucağaydık. Seni çok özledim canım annem. Anneler günün kutlu olsun…

Annem benim gülüşünü özledim. Kokunu özledim. Hasretliğim sana olan sevgim yüceldi. Anneler günün kutlu olsun biricim Hasretim…

Sen olmayınca yanımda üşüyorum anneciğim. Kutuplardaki buzlar gibi üşüyorum. Sen yanımda olunca sıcacık bir hayat buluyorum kollarında. Anneler günün kutlu olsun Annem…

Gittiğini hiç inanamadım ve sen hala yanımdasın. Her kapı çalındığında kapının ardındaki sensin. Seni çok ama çok özledim annem. Bugün anneler günü ve sen yoksun. Sol yanım acıyor anne…

 

 

anneler günü için anneler günü mesajı, anneler günü mesajları, anneye anneler günü mesajı, anneler günü sözleri, anneler günü mesajı