anneler günü ile ilgili özlü sözler

anneler günü ile ilgili özlü sözler

anneler günü ile ilgili özlü sözler

anneler günü ile ilgili özlü sözler

En Yeni Anneler Günü Sözleri

anneye anneler günü sözleri anneler günü yazılı mesajlar anneye en tatlı anneler günü mesajları anneye en güzel anneler günü sözleri anneye ve kaynanaya anneler günü mesajları anne adaylarına en güzel anneler günü sözleri anneler gününde anneye söylenecek güzel sözler anneleri sevindirecek duygusal anneler günü mesajları ve sözleri

Özel bir güne uyandık bu sabah sana en güzel ve en özel duaları ettim bu gün annem ve anneler gününü kutlarım. Senin gülümsemeni görmek bile bana yeter annem. Seni çok seviyorum  baldan tatlı annem.

Anneler günün kutlu olsun papatyalardan taç yapayım sana bu günde sen her zamanki gibi gülücükler açtır yüreğimde annem benim.

Benim güzel annem. en karanlık gecelerde bile bana ışık olup yolumu gösteren annem anneler gününü en temiz ve saf duygularımla kutluyorum. Sen çok özelsin annem.

Seni bir gün değil her gün severim ben annem. Sana bir gün değil her gün sarılırım annem. anneler gününde mutlu olmayı sen hak ediyorsun annem. Çok mutlu olmanı diler anneler gününü tebrik ederim.

Sil göz yaşlarını annem bu gün sevinç günü bu gün anneler günü sen bu güzel günde çok mutlu ol annem Anneler günün kutlu olsun canımdan öte canım annem.

Dün, bugün ve yarın.. daima seni sevdim, hep seni seveceğim. Benim sana olan sevgim asla bitmez tükenmez annem.. Anneciğim anneler günün kutlu olsun.

Senin öğrettiklerin rehber oldu bana annem. Sen olmasaydın ben bu kadar başarılı olmazdım. çok teşekkür ederim her şey için bu sıcak bahar günü olan anneler gününde hep sıcacık kal annem sen hep gül annem.

Anneler gününü kutlarım benim melek annem.

 

anneler günü ile ilgili özlü sözler

en yeni anneler günü sözleri

Gül yüzüne baka baka doyamadığım güzeller güzeli canım annem…. Anneler günün kutlu olsun benim tek ve biricik kraliçem.

Bu mutlu gününde seni gönülden tebrik ederim canım annem. Anneler gününde sana en büyük mutluluklar dilerim gözümün gördüğü en güzel insan…

Anneler günün kutlu olsun gül yüzlü güzel Annem… Sen her günün en güzel annesisin. Seni çok seviyorum annem.

Her sabah benden önce kalkarak benim bütün ihtiyaçlarımı hemencecik hazırlayan. bunları yaparken de hiç üşenmeyen anneciğim. Anneler gününü canı gönülden kutlarım. Yanaklarından öperim annem …

En güzel yıllarımı senin yanında yaşadım annem. Böylesine güzel günde anneler gününü tebrik ederim canımın içi annem..

Hasret kokan. hasretliğimi telefondan gidermeye çalıştığım annem. Anneler günün kutlu olsun gönlü ve kendi yüce insan biricik annem seni çok seviyorum…

Güller verdim sana ama güller yanında sönük kaldı annem. Senin güzelliğin güllerden de göz alıcı… Senin her halin güzel her halin hoş. Annem anneler gününü kutluyorum. seni hasretle kucaklıyorum…

Benim için saçlarını süpürge eden ömrünü hibe eden annem. Sana en güzel kelimelerle seslenmek isterim ama hiç bir kelime sana olan duygularımı anlatmaya yetmez. En mutlu gün olan anneler gününde sen mutlu ol annem.

Gülünce yüzünde güller açan, gül yüzünde ışıklar saçan annem. Senin anneler gününü kutlarım benim tek gerçek sevdiğim insan olan canım annem.

Anneler gününü kutlarım benim melek annem. Sen beni hep sevdin ve beni hep korudun. sana her şey için çok teşekkür ederim can özüm…

Kırılmış bir çiçek gibiydin sen annem. Senin değerini asla bilemeyiz ve hakkını ödeyemeyiz. Anneler gününü tebrik eder. Çok güzel bir uzun ömür dilerim annem…

Işık saçan gözlerle bakarsın her sabah bana annem. Bu gün daha ışıklı bir gün bu gün anneler günü … senin en güzel günün kutlu olsun annem.

Ellerinden bol bol yemekler yediğim sıcak sıcak çaylar içtiğim canım annem. Senin gibi kimse bana değer vermez annem. anneler gününde seni çok özledim canım anam. anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

Hayatımdaki tüm başarıları sana borçluyum annem. Bu bahar günündeki anneler gününü kutlarım benim tatlı kelebeğim canım annem.

Anneler günün kutlu olsun canımın içi güzel annem. Seni çok öpüyorum.

Anneler gününü çok içten dileklerimle tebrik eder yalnızlığına iyi gelecek duygularımı sunarım annem.

Annelerin en güzeli çiçeklerin en mis kokulusu annem. anneler günün kutlu olsun. Bir ömür sen mutlu ol annem.

Soğuk hayatımın en sıcak kişisi olan canım annem. Anneler gününü kutlarım. sana en güzel çiçeklerin hediye etmek isterim biricik annem.

Sana en güzel çiçekleri toplardım, sarı sarı papatyalardan başına en güzel şirin taç yapardım. Sen yanımda olsan yine sana kırlardaki çiçekleri toplardım. Anneler günün kutlu olsun…

Mis kokulu canım annem anneler gününde seni çok çok öpüyorum anneler gününü kutluyorum.

Bütün ömrüm boyunca mutlu olmam için elinden geleni yapan canım annem. anneler gününü tebrik eder sana en büyük mutlulukları dilerim.

En tatlı sabahlar seninle başlar en tatlı günler sen gülünce ışıldar annem. Anneler gününde anneler gününü kutlarım tatlı meleğim.

Anneler Günü Mesajları

anneler günü mesajı anneler günü sözleri anneler günü mesajlar anneler günü mesaj

Sana ihtiyacım var annem. Sensiz ben hiç bir zaman nefes alamıyorum. Sen gelince mutlu oluyorum. Bu gün anneler günü senin güzel ve tatlı günün annem. Kutlarım seni prensesim.

En güzel anneler günü mesajı ile sana güzel dileklerimi sunarım annem.

Güvenli kanatlarının altında güzel bir ömür geçirdim annem. çok teşekkür ederim. anneler gününde anneler gününü kutlarım annem.

Anam diye sarılabildiğim hasretle yanaklarından öpebildiğim bir tek sen varsın canım güzel anam. anneler gününü kutlarım seni tatlı annem.

Anneler günün kutlu olsun annelerin en güzeli

Anneler gününü kutlarım annem. Bu özel ve güzel günde gülen yüzün solmasın dertler seni bulmasın, hasretlik sana uğramasın annem.

Benim annem güzel annem var…Değeri çok yüksek  paha biçilmez bir temiz kalbi var ben ona kurban olurum canım anam. anneler günün kutlu olsun annem.

Tüm annelerin ve anne adaylarının anneler gününü kutlarım. Her birini ayrı ayrı tebrik ederim.

Anneler için en güzel günde Anneler gününde anneler gününü kutlarım sevgili biricik annem. Hasretle ve özlemle yanaklarından öperim.

Kokun sinerdi geçtiğin yerlere… Senin varlığın bana çok büyük güç verirdi annem. anneler günüde seni çok özledim anneler gününü canı gönülden kutlarım annem.

Bir masalmış seninle geçen yıllar biz seninle en mutlu masalın iki güzel ve mutlu kahramanı olduk annem. anneler gününde anneler gününü kutlarım. Bu masalın sonu güzel bitsin dileklerimi sunarım.

Daha fazla Anneler Günü Mesajları için Anneler Günü Mesajları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Merak ettiğim her şeyi senden öğrendim annem. Büyük sabırla bana katlandın yıllardır canım. Anneler günün kutlu olsun cefakar anam benim.

 

Anneye Anneler Günü Mesaj

anneler günü mesaj anneler günü sözleri anneler günü mesajları anneler günü mesajı anneler günü mesajlar ile sizler için Annelerinize güzel sözlerle kutlama yapabilmeniz için özel sözlerle hazırlanmış güzel bir sayfa…

Anneler günün kutlu olsun gözleri güzel yüreği güzel kendi çok özel annem.

Anneler gününde seni ne kadar özlediğimi anlarım ben. En güzel ve en mutlu günlerimi seninle geçirdim senin yanında mutluluğu buldum ben. anneciğim anneler gününü kutlarım.

En büyük anneler günü hediyesini ben vermek isterim biricik güzel annem. Senin mis gibi kokunu da özledim. Bu gün çok özel gün geliyorum bekle beni annem.

Yüzü her zaman gülen güleç yüzlü annem. Anneler gününde seni tebrik ederim. Seni çok özlediğimi belirtmek isterim. Seni çok seviyorum annem.

Buğulandı gözlerim duygularım birbirine karıştı . Anneler gününde sevincim kedere kederim sevince dönüştü annem. Seni çok özlediğimi anladım. Sensiz anneler günü bana zor geldi annem.

Canım annem sen çok özelsin. En güzel kokulu güllerden de güzelsin. Senin her gülüşünde ben mutlu olurum. Senin gülünce güneş bile başka parlar. Anneler gününde anneler gününü kutlar seni çok öperim annem.

Biricik annem senin çok tatlı olduğunu ve beni çok sevdiğini hiç unutamam. unutmak mümkün değildir annem. Seni anneler gününde tebrik ederim tatlılar tatlısı güzel annem.

Saatler geçmek bilmedi annem. Bu gün çok güzel gün bu gün senin en güzel günün kutlu olsun annem.

Sevgisi yüce canım annem. bakışlarındaki sevgiye ben kurban olurum ve anneler gününde seni kutlarım annem.

Sendin beni her şeyden çok seven ve her şeyden koruyan benim melek annem. Anneler gününü kutlarım annem.

Sil göz yaşlarını annem bu gün sevinç günü bu gün anneler günü sen bu güzel günde çok mutlu ol annem Anneler günün kutlu olsun canımdan öte canım annem.

Dün, bugün ve yarın.. daima seni sevdim, hep seni seveceğim. Benim sana olan sevgim asla bitmez tükenmez annem.. Anneciğim anneler günün kutlu olsun.

Senin öğrettiklerin rehber oldu bana annem. Sen olmasaydın ben bu kadar başarılı olmazdım. çok teşekkür ederim her şey için bu sıcak bahar günü olan anneler gününde hep sıcacık kal annem sen hep gül annem.

Anneler gününü kutlarım benim melek annem. gözlerinden öperim biricik annem.

Kayınvalideye Anneler Günü Mesajları

kayınvalideye anneler günü mesajı kaynanaya anneler günü mesajı anneler gunu mesaji kayinvalideye kaynanaya anneler günü mesajları

Sevgili biricik kayınvalideciğim anneler gününü kutlarım. Ellerinden hasretle öperim.

Sevgili kaynanacığım anneler gününde anneler gününü tebrik ederim. Yanaklarından özlemle öperim sevgili annem.

Canımdan öte canım annem, bana her haliyle örnek olan biricik sevgili kayınvalidem sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun. Sen bu günde her şeyin en güzeline layıksın.

Canım annem anneler günü bu gün… bu gün bayramın senin en mutlu günün. anneler gününü kutlar sana sıkı sıkı sarılıp mutlu gününü tebrik ederim.

Kayınvalideye anneler günü mesajı gönderilmez bizzat gidip elleri öpülür ve yüzüne anneciğim seni çok seviyorum anneler günün kutlu olsun denir.

Hayatımın en güzel yıllarını hayatıyla buluşturmaktan keyif aldığım biricik kayınvalidem sevgili canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Çok güzel günleri paylaştık seninle tatlı annem. Bu gün anneler günü Senin anneler gününü kutlarım sevgili annem. biricik kayınvalideciğim.

Anneler Gününde Anneye Güzel Şiir

Anneciğim

Ak saçlı başını alıp eline,
Kara hülyalara dal anneciğim!
O titrek kalbini bahtın yeline,
Bir ince tüy gibi sal anneciğim!

Sanma bir gün geçer bu karanlıklar,
Gecenin ardında yine gece var;
Çocuklar hıçkırır, anneler ağlar,
Yaşlı gözlerinle kal anneciğim!

Gözlerinde aksi bir derin hiçin,
Kanadın yayılmış, çırpınmak için;
Bu kış yolculuk var, diyorsa için,
Beni de beraber al anneciğim! …

 

 

Kaynanaya Anneler Günü Mesajları

kaynanaya anneler günü mesajı kayınvalideye anneler günü mesajları kayınvalideye anneler günü mesajı anneler gunu mesaji kayınvalideye güzel mesajlar bulabileceğiniz harika bir sayfa.

Anneler gününden güzel bir güne günaydın sevgili kaynanacığım canım anneciğim. Anneler gününü kutlarım

Anneler günün kutlu olsun pamuk kalpli canım annem. Senin varlığın bana güç veriyor.

Bu gün bayram günü bu gün en özel ve en tatlı günlerden biri bu gün anneler günü… Çok mutlu olmanı canı gönülden isterim sevgili annem. Anneler günün kutlu olsun Biricik Kaynanacığım.

Çiçeklerin en güzel en mis kokulusu sana gelsin canım annem. Anneler gününü tebrik ederim. Yanaklarından hasretle öperim.

Bizler için senenin bütün günleri anneler günü… Ama bu günün özel oluşu ve güzel oluşu senin gül yüzünden süzülen gülümsemeler sebebiyle daha güzel sevgili annem. anneler günün kutlu olsun.

Anneciğim sen benim her şeyimsin en kalabalık yalnızlar da bile beni yalnız bırakmayan koruyucu meleğimsin. Seni çok seviyorum anneler gününü kutluyorum.

Bir cümle yetmez senin güzelliğini anlatmaya binlerce kelime olsa bile nafile seni tarif etmeye. Anneciğim anneler günün kutlu olsun.

Yüreğinin sıcaklığı herkesi ısıtıyor ve senin tatlı hallerin herkesi kucaklıyor annem. beni de kanatlarının altına aldığın için çok mutluyum senin yanında huzurluyum annem. anneler gününde anneler gününü kutlarım şeker annem. Öptüm seni

Sağlık mutluluk huzur ve sevgi dolu bir ömür dilerim senin tatlı ömrüne annem. anneler günü seninle daha güzel ve seninle daha özel. anneler günün kutlu olsun güzel annem.

Her şey paylaşınca güzel annem. Sen benimle güzel bir ömrü paylaştın seni çok seviyorum anneler gününü en içten dileklerimle kutluyorum biricik annem.

Sevgili biricik kaynanam anneler gününü kutlarım bu özel günde seni çok tebrik ederim.

 

En Güzel Anneler Günü Sözleri Videosu

çok özel bir video