annelere en guzel duygulu güzel sözler

annelere en guzel duygulu güzel sözler

annelere en guzel duygulu güzel sözler

annelere en guzel duygulu güzel sözler

Anneye En Güzel Sözler

annelere en guzel duygulu güzel sözler annelere güzel sözler annelere sözler anneye güzel sözler anneye duygulu sözler anneye duygusal sözler …

Annem benim sen benim bir günüm değil ömrüm ol, bu günüm değil yarınlarım ol bir tanem canım anneciğim.

Sevgin yüce dağlar kadar şu vucudumun içindeki gönlümde volkanlar patlar. Annem sen üzülme ben seni her zaman her şartta çok severim.

Annemin gülüşündeki gamzeler olaydım o tatlı bakışlarındaki ışıltı olaydım.

Sensiz günlerim karanlık, sensiz aldığım nefes yarım, sensiz pırıl pırıl güneşi göremeyen ben sensin benim anneciğim, günaydın can özüm sevgili biricik annem günün aydın olsun.

Annem sen benim kalbimin en derinlerinden gelen saf ve temiz sevginin sahibisin ve bu sevgi sadece sana özel annem benim.

Annem benim ben seni deliler gibi seviyorum ve ölene kadar seni çok seveceğim benim canım annem. Sen benim her şeyimsin biricik tatlı meleğimsin.

Bir küçük kasabada doğdum ama dünyanın en geniş ve en ferah annemin kucağında hayat buldum. Annem seni çok seviyorum.

Canım anneciğim doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım, yeni yaşının sana sağlıklı, mutlu, huzurlu ve uzun bir yaşam sunmasını dilerim. İnşallah hep birlikte böyle beraber geçiririz her yaş gününü, iyi ki dünyaya geldin ve benim annemsin seni çok seviyorum.

Annem benim nur tanem, bir tanem … Bu hayattaki ve ömrümdeki her şeyim canım biricik güzeller güzeli annem. Senin varlığın bana güç veriyor.

Bir kuş gönderiyorum sana annem. aç kollarını benden sana kucak dolusu sevgiler getirecek sana. annem seni çok özledim.

Sevgili canım annem günler haftalar aylar yıllar seni nasıl sevdiğime yetmez. Kalemler kağıtlar asla yetmez sevgimi anlatmaya biricik annem.

Gözleri buğulu annem her daim hüzün dolu anam. Sen üzülme annem ben seni çok seviyorum. Benim sevgim dünyalara yeter annem tıpkı senin sevgin gibi tatlı merhametli annem…

Annem tatlı meleğim güzel bir gün nasıl seninle güzel ve hoş başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ve tatlı bir mehtapta ancak annem seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır

Mutluluğa giden iki yol var annem biri senin o sıcacık sevgin diğeri ise o tatlı gülüşün annem. Sen benim en özel sevdiğimsin annem.

Annem evimizin ve hayatımızın lambasıdır. En parlak ışıkları annem saçar.

Annemin hakkı asla ödenmez. Ben ödemek için değil onu çok sevdiğim için çok özlüyorum.

Annem evimizin neşesi. En tatlı şekerparesi.

Annemin gülüşleri o kadar güzel ki gülüşündeki ışık ve sevgi tüm evrene yeter.

 

 

annelere en guzel duygulu güzel sözler

annelere en guzel duygulu güzel sözler