Anneye Özlem Mesajları

Anneye Özlem Mesajları

Anneye Özlem Mesajları

Anneye Özlem Mesajlar

anneye özlem mesajları anneye özlem sözleri annelere sözler anne ile ilgili güzel sözler annelere güzel sözler en güzel anne sözleri annelere güzel mesajlar annelere en güzel sözler

Anne yine ben geldim seni özledim de geldim. Sende beni özledin mi bilmem ama ben yine özledim de sana geldim.

Özlemin kalbimde öyle büyüdü  öyle büyüdü ki artık kalbimin içinde başka bir sevgiye ve başka bir özleme yer kalmadı annem.

Anne yeni güne senin özleminle uyandım her sabah olduğu gibi. Senin hasretin beni bitirdi annem. Seni çok ama çok özledim canım annem.

Kokunu içime çekerdim her sabah her akşam … Anne yine yanımda olsan yine kokunu içime çeksem her sabah ve her akşam.

Annem benim, ellerimi hiç bir zaman bırakmayan annem seni çok ama çok çok çok özledim  annem. Hasretinden bulutlara yalvarır oldum senin kokunu bana getirsinler diye….

Çiçeklerden daha güzel ve her şeyden daha özel annem seni o kadar özledim ki hiç bir şey ve hiç bir kimse bu özlemimi tarif edemez tarif etmeye ne gücü ne aklı yeter.

Varlığına o kadar alışmışım ki Annem… Şimdi yapayalnız ve terkedilmiş bir bebek gibiyim. Öylesine mahsun ve öylesine çaresiz. Ben senin kokuna muhtacım annem.

Uzun gecelerde uzun uzun sohbetleri özledim annem. Seninle her kelimesi ve her anı dopdolu olan güzel sohbetleri özledim. Seni özledim Annem.

Ne gariptir ki seni her özlediğimde ağlıyorum annem. Ağladıkça özlemim de artıyor annem. Senin özlemini göz yaşlarım bile dindiremiyor annem.

Şu an ne isterdim biliyor musun annem. Sana sıkı sıkı sarılıp sabahlara kadar uyumak ve sıcacık koynundan hiç kalkmamak isterdim. Seninle uyuyup seninle uyanmak isterdim.

Beni büyüttün ve beni kendine hasret bıraktın annem. Bana kalsa ben hiç büyümek istemedim. Hep seninle hep yanında o tatlı kokunla yaşamak isterdim. Sensizlik zor be annem.

Anneler gerçekten melekmiş bunu senden ayrı kalınca anladım annem. Meleklerin meleği annem. Tatile az kaldı koşa koşa yanına geleceğim o tatlı yanaklarından doya doya öpeceğim annem.

Mutluluğun formülünü buldum annem. Mutluluğun formülü senin kucağında uyumak annem…

 

Anneye Özlem Mesajları

Annem Seni Çok Seviyorum

 

Annem Seni Çok Özledim

Anneye özlem mesajları annelere sözler, anne ile ilgili güzel sözler, annelere güzel sözler, en güzel anne sözleri, annelere güzel mesajlar, annelere en güzel sözler