Anneye Söylenecek Sözler

Anneye Söylenecek Sözler

Anneye Söylenecek Sözler

Anneye Güzel Sözler

Anneye söylenecek sözler anneye tatlı sözler anne ile ilgili güzel sözler bulabileceğiniz güzel bir sayfa…

Beni başkası ağlatırken derdime derman olansın, başkası bırakırken her an yeniden sahip çıkansın. Seni çok seviyorum anneciğim. Anneciğim sen bir tanesin…

Sen benim her şeyimsin güzel annem, kalbimin en büyük neşesisin. Anneciğim seni çok seviyorum. Hasret kokulu benim canım annem.

Annemim gülüşünü özledim. Güldüğü zaman açan çiçekelri özledim. Gülücüklerini etrafa saçmasını ve beni çok sevmesini özledim.

Anneciğim Sen benim hayat ışığımsın, Annemsin. Varlığımın tek nedeni Annemsin. Seni çok özlüyorum canım annem. Her şeyden güzel annem seni çok seviyorum.

Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri asla paha biçilemeyen dünyanın en güzel annesinin, sen benim kraliçemsin. Seni çok seviyorum.

Güzeller güzeli canım annem. senin içinde bulunduğun her gece bana mutlu olmam için yeterli annem.

Anne bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir. Hayatına çocukları için zor işler sokar ve çocuklarını çok sever. Bende seni çok seviyorum canım annem.

Benim annem güzel annem beni al kollarına sen beni sıcacık kucağında uyut. Kokunla güzel ninnilerle beni rüyalara daldır annem.

Yeşilin en yeşili mavinin en mavisi annenin en tatlısı sensin benim annem. Canım annem seni çok seviyorum bunu sende biliyorsun.

Hasretiyle dağlar aşarım annemin. Kokusuna bir ömür veririm annemin. Sıcaklığıyla beni ısıtan güzel annem. Seni çok özlüyorum annem.

Yanacıklarından öpüyorum annem. Seni çok özlediğimi bilmeni ve beni çok sevmeni istiyorum. Çünkü ben seni çok seviyorum.

Anneye Söylenecek Sözler

Anneye Söylenecek Sözler