anneyle ilgili güzel sözler

anneyle ilgili güzel sözler

anneyle ilgili güzel sözler

anneyle ilgili güzel sözler

Anne İle İlgili Güzel Sözler

Annem sen benim tek sevdiğim severken özlediğim yanı balında olduğum zaman bile hasretle özlem çektiğim tek varlıksın. annem sen çok özelsin.

Annem saçlarının teline gözlerinin rengine bakışlarındaki sevgine ben çok muhtacım ve seni çok seviyorum. Kokulu kokulu senin o tatlı yanaklarından öpüyorum.

Benim canım annem dünyalar güzeli tatlı annem. Senin sevgini hiç bir şeylere değişemem Annem ben seni asla üzemem seni çok seviyorum.

Melek annem sen benim çok özel ve güzel meleğimsin sen benim sevmelere kıyamadığım çok tatlı annemsin. Seni çok ama çok seviyorum.

Annem sevgi yağmurları altında şemsiyesiz kalmanı dilerim. Sen bütün sevgilere hatta en iyilerine layıksın. Seni çok sevdiğimi her zaman sana haykırmak istiyorum.

Anneciğim seni çok özlediğimi ve özlerken hasret kaldığımı bilmeni isterim. Sen benim biricik tatlı annemsin. Seni sevmelere doyamadım annem.

Güzeller güzeli kraliçelerin en üstünü benim bir tanem annem. Bu gün çok özel gün… Seni çok seviyorum annem.

Anneciğim iyi ki doğdun doğum gününü kutlarım. Sevgi ve saygımı en içten dileklerimle sunarım. akşama da o tatlı yanaklarından öpeceğim annem.

Bana masallar anlatırdın saçlarımı okşar öyle yatırırdın. Ninnilerle uykulara daldırırdın. Senin hiç bir zaman hakkını ödeyemem Canım annem.

Rüyalarımın nadide gülü benim sevgili canım annem. Sensizlik bana çok zor geliyor. Seninle bir an önce kavuşmalıyız annem.

 

anneyle ilgili güzel sözler

anneyle ilgili güzel sözler

 

Anneler İçin Sözler

 

Doğan güneş senin için doğdu annem. Şimdi günler daha aydınlık ve günler daha parlak tıpkı senin gibi pırıl pırıl canım annem.

Papatyalardan taç yaptığım çiçekler kitabımın arasında duruyor sen yoksun annem gidişin beni çok sarstı annem…

Okuduğun kitaptaki satırlar olmak isterdim annem. Hep beni görmeni ve hep beni sevmeni isterim benim canım annem.

Gülüşündeki güzellikleri gördükten sonra ben seni nasıl unuturum annem. Sen bana hep gülücükler saçtın, hayatıma değer verdin benim annem…

Benim gül yüzlü annem seni çok seviyorum. Güzel güllerden bile tatlı sözlerden bile daha çok seviyorum seni biricik annem.

 

Anne İle İlgili Çok Güzel Sözler

 

Kucağındaki sıcaklığı hiç bir yorgan bana veremiyor annem. Senin sıcaklığın bambaşka bir sıcaklık…

Dünyanın en güzel annesine sesleniyorum. Annem seni çok seviyorum benim biricik annem

Her sabah ve her akşam sensizliğin acısını sol yanımda hissediyorum annem. Seninle geçen zamanların yerini hiç bir şey doldurmuyor annem…

Annem sen olmasaydın ben ne yapardım bilemiyorum…

Hasta yatağında bile yatamazdın sırf ben üzülmeyeyim diye şimdi soğuk topraklarda nasıl yatıyorsun annem. Ne olur kalk ve beni eskisi gibi sev annem…

Kulakların beni her zaman çok net duyardı annem. Sana çok değer veremedim seni çok sevemedim ne olur kızma bana annem…

Papatyalardan taç yaptığım çiçekler kitabımın arasında duruyor sen yoksun annem gidişin beni çok sarstı annem…

Daha fazlası için anne ile ilgili çok güzel sözler sayfasına göz atabilirsiniz.

anneyle ilgili güzel sözler

Anneye Anneler Günü Mesajları