Günaydın Mesajları Anneme

Günaydın Mesajları Anneme

günaydın mesajları anneme

günaydın mesajları anneme annelere günaydın mesajları anneme günaydın mesajları anneye günaydın mesajları günaydın mesajları anneye günaydın mesajları annelere

Anneme Günaydın Mesajları

Gözlerin kadar parlak saçların kadar ışıl ışıl olan güzel bir sabaha günaydın annem. Sen yanımda olunca sabahlar .ok güzel ve pırıl pırıl annem.

Her ne kadarda senin kadar güzel olmasa da güzel bir sabaha uyandık annem. Seninle doğan her gün çok güzel, seninle aydınlanan gün çok parlak. Günaydın annem.

Hayırlı sabahlar dilerim benim güzel ve tatlı annem. Her sabah olduğu gibi bu sabahta seninle yeni güne merhaba demek çok güzel ve hayatın en güzel duyguları…

Beni usul usul tatlı tatlı yeni güne uyandırdın annem. Sen olmasan ben nasıl böyle güzel bir güne güzel şekilde merhaba derim. Annem Günaydın. Hep yanımda ol.

Tatlı sesinle beni bu sabahta mest ettin annem. günaydın canımın içi. Günaydın benim Kraliçem. Sen her şeyin en iyisine layıksın. Sen çok özelsin.

Günaydın sözü bile senin yanında çok sönük kalıyorum annem. Senin ışıl ışıl pırıl pırıl bakışların güneşin ışığını bile bastırıyor annem.

Ellerin kadar pamuk olan yumuşacık bir sabah…günaydın benim canım annem. günaydın canımın cananı. Günaydın benim tatlı annem.

Annelerin en güzeli beni sabahların en güzeline uyandırdın. günaydın güzel annem. günaydın tatlı annem.

Annem günaydın senin gibi çok asil bir güne günaydın. Bu gün senin en güzel günün annem. İyi  ki varsın İyi ki doğdun. Günaydın yeni bir hayata annem. Seni çok seviyorum.

Her günüm seninle güzel annem Günaydın benim tatlı meleğim. günaydın benim canımdan öte sevdiğim.

Hayatımın en güzel kadını annem. Günaydın yeni  bir gün bizi bekliyor. Bu günde seni çok seviyorum annem.

Hayırlı sabahlar dilerim benim prensesim canım annem. Hayırlı ve bereketli bir gün seninle olsun. Yüzündeki gülücükler huzura vesile olsun.

Bereketler ve hayırlar annem senin üzerine olsun. Gönlünden geçen duaların kabul olsun.

Günaydın annem. Ben seni çok seviyorum.

Günaydın Mesajları Anneme

Günaydın Mesajları Anneme

Günaydın Mesajları Anneme

Günaydın Annem

günaydın mesajları anneme