Ölen Anneye Özlem Mesajları

Ölen Anneye Özlem Mesajları

Ölen Anneye Özlem Mesajları

Ölmüş Anneye Özlem Mesajları

Ölen anneye özlem mesajları ölmüş anneye güzel sözler ölen anneye güzel sözler vefat eden anneye güzel sözler rahmetli olan anneye güzel sözler vefat etmiş anneye güzel sözler ile dopdolu bir sayfaya hoş geldiniz.

Anneciğim ben, sen gittikten sonra gülmeyi unuttum. Çünkü gülmek için tek sebebim sendin. Sen gidince nasıl güleyim Annem. Nur içinde uyu annem.

Torunun aynı sana benziyor annem. Sen gittin o geldi. Senin ismini verdim. ama hiç bir şey ve hiç kimse senin yerini dolduramıyor Annem…

Anneciğim seni çok özledim. Çoktan da çok özledim. Seni rüyalarımda görebilmek için her gece dua ediyorum. rüyalarıma gel diye Annem….

Gönlümün sultanı başımın tacı idin, ben seni hiç üzmedim annem ama sen beni bıraktın gittin. Anne ne olur gel geri dön bana sarıl bana …

Yıllarca beni yanı başından ayırmayarak beni kendine alıştırdın. Şimdi de beni bu dünyada tek başıma yapayalnız ve sensiz bıraktın Annem. Ben çok ağlıyorum annem. Hadi ne olur gel sil gözyaşlarımı….

Annem seni çok özledim. Seni çok seviyorum. Hep kalbimdesin. Her gün yanına geliyorum. Arada ses ver annem.

Rüyalarımda görmek yetmiyor annem. Ben seni yanımda istiyorum. Anne ne olur gelebilirsen gel. Benim saçlarım ellerinden mahrum kaldı annem.

Ölmüş Annelere Özlem Mesajları

Benim güzel günlerim senin gidişinle bitti Annem. Gittiğinden beridir yerini kimse dolduramadı annem…

Sen şimdi ciddi ciddi gittin öylemi Anne inandırmak için uğraşma gel artık. Bu oyun bitsin ve ben seni koklayarak öpeyim boynuna sarılayım Annem.

Senin elbiselerini kullanıyorum annem. öyle yakışıyor ki bana . Şu an yanımda olsan da sen giysen bu güzel elbiseleri….

Annem benim canım annem nerelerdesin annem. ben seni çok özledim hemde çok özledim. Sende özlediysen gel ne olur  annem.

Bütün çiçekleri senin için toplamak isterim annem. ama yinede senin kadar güzel olamazlar annem. Senin gibi kokamazlar.

Saçlarımı dağıttım rüzgarlara bıraktım. Senin hayalinle avundum. Her şeyden güzel annem.

Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem.

Sabahım senin uyanışın ile parlardı Annem sen güne ışıltı saçıyordun Günaydın annem diyemiyorum artık. Ne çok şey kaybettim senin gidişinle birlikte.

Her gece senin resmine bakarak uyuyorum ve rüyalarımda seni görüyorum. Ben asla senden ayrılmadım. Sadece senin bedenin yanımda değil. Her gece birlikteyiz Annem.

Tatlı dillerini, altın kalbini özledim. Bana seni seviyorum diyen cümlelerini özledim. Sensizlik ne zormuş annem.

Daha fazlası için Vefat Eden Anneye Güzel Sözler sayfamıza göz atabilirsiniz.

Ölen Anneye Özlem Mesajları

Ölen Anneye Özlem Mesajları

 

Ölen Anneye Özlem Mesajları

Seni Çok Özledim Biricik Annem

Vefat Etmiş Anneye Güzel Sözler

Yokluğun beni çok üzüyor benim canım Annem. Gel desem gelir misin. Sarıl desem Sarılır mısın

Benim gibi tatlı bir çocuğunu bırakıp ta gittin öyle mi Annem. Beni bir başıma yapayalnız tek başıma ve sensiz bıraktın değil mi Annem. Seni çok özledim bilmeni istedim annem

Geceler göz yaşlarımı saklasa da sana olan hasretim özlemimi gün yüzüne çıkarıyor annem. Senin gidişine alışamadım annem. Alışmakta istemiyorum annem.

Seninle yaşadığım her anın hayaliyle yaşıyorum. Seninle geçen günler seninle olan günler çok güzelmiş Annem. Ben senden sonra mutlu olamadım annem. Rüyalarıma olsun gel Annem.

Bak Annem hastalandım gel artık. Bana eskisi gibi sarıl ve sıcak çorbalarından zorla içir annem. İzin vermiyorlar mı Annem. İşten izin alıyordun ama burada neden izin alıp gelmiyorsun Annem.

Ölen Anneye Özlem Mesajları

Ölmüş Anneye Güzel Sözler

Ölen anneye özlem mesajları, ölmüş anneye güzel sözler, ölen anneye güzel sözler, vefat eden anneye güzel sözler, rahmetli olan anneye güzel sözler, vefat etmiş anneye güzel sözler