Vefat Eden Anneye Güzel Sözleri

Vefat Eden Anneye Güzel Sözleri

Vefat Eden Anneye Güzel Sözleri

vefat eden anneye güzel sözleri

Vefat Eden Anneye Güzel Sözler

vefat eden anneye güzel sözleri vefat etmiş anneye güzel sözleri vefat eden anneye sözler vefat etmiş anneye sözler ölmüş anneye güzel sözler sayfası.

Tam seni sevmelere doyacağım dediğim ve senin hasretin bitecek artık dediğim zaman sen gittin bu sefer annem. Senin gidişin beni perişan etti annem. Seni çok özledim.

Yüreğimin en derin yerinden gelen sevgi ve acı sözlerle sana sesleniyorum annem. Seni çok seviyorum annem. Sensizlik bana çok ağır geldi annem.

Senin o son bakışların her an gözlerimin önünde annem. Seni mutlu olarak gördüm bu hayatta ne mutlu bana annem. Sen gittiğin yerde de mutlu olursun İnşaAllah . Amin

Melek annem sen benim çok özel ve güzel meleğimsin sen benim sevmelere kıyamadığım çok tatlı annemsin. Seni çok ama çok seviyorum.

Her gecenin sabahında seni görüyorum rüyamda. ışıklar içinde beyazlar içinde gülümsüyorsun bana …

vefat eden anneye güzel sözleri yazımızı beğendiyseniz okumaya devam….

Her ihtiyacım olduğunda hemen şıp diye yanımda oluverirdin annem. Şimdide gel annem. Hadi koş gel annem. Ben çok üzgünüm annem.

Her pazar gününü sensiz geçirmek nasıl olur annem. Ben şimdi nasıl mutlu olurum.

Yediğin çikolatalardan bir koli aldım annem. Senin hayalinle her gece bir tane yiyorum Tıpkı senin yaptığın gibi annem. Seni çok özledim be annem.

Her kapı çalındığında her zile basıldığında hop hop hopluyorum annem. Sanki sen gelmişin gibi seviniyorum annem. Artık hiç gelmeyecek misin annem.

Sen varken yaşama hevesim vardır. Sen gittin yaşamak hevesimde gitti annem.

Ben annemi özledim ben onun küçük kızı olmak istiyorum ve hiç büyümek istemiyorum.

 

Vefat Eden Anneye Güzel Sözleri

Vefat Eden Anneye Güzel Sözleri

 

Vefat Etmiş Anne İçin Güzel Sözler

 

Her kar tanesi her yağmur damlası her güneş ışığı damlası seni getirir aklıma annem. Senin güzelliğin dillere destandı annem.

Sayfalar dolusu yazılar yazsam. Bütün cümleleri kullansam. Harflere değişik manalar yüklesem bile sana olan sevgimi anlatamam annem.

Benim canım annem dünyalar güzeli tatlı annem. Senin sevgini hiç bir şeylere değişemem Annem ben seni asla üzemem seni çok seviyorum.

Sol yanım acıyor annem. Seni çok özlüyorum biricik annem.

Anne hakkı ödenmez sevmeye ömür yetmez. Bütün dünya benim olsa bir tanem Annem etmez.

Seninle bir ömür boyu mutlu oldun her şey için teşekkür ederim annem

Bak Annem hastalandım gel artık. Bana eskisi gibi sarıl ve sıcak çorbalarından zorla içir annem. İzin vermiyorlar mı Annem. İşten izin alıyordun ama burada neden izin alıp gelmiyorsun Annem.

Annemi çok seviyorum diye her gece sahile inip denizin dalgalarına haykırıyorum  annem. Sana haykırışlarımı getiriyor mu dalgalar benden sana selam taşıyorlar mı…

Bütün ömrüm boyunca seni sevdim iyi ki sevmişim. Şimdi seviyorum ama sarılamıyorum. Koklayamıyorum… mezar taşın çok soğuk annem beni üşütüyor ve hasta oluyorum sonra…

Beyazlara sarıldığın gün benim bittiğim gündü Annem. Ben o günden sonra hiç gülemedim Hiç sevinemedim. Her zaman hüzünlü her zaman dertliyim. çünkü sen yoksun yanımda Annem.

Annem benim canım annem nerelerdesin annem. ben seni çok özledim hemde çok özledim. Sende özlediysen gel ne olur  annem.

 

Vefat Eden Anneye Güzel Sözleri

vefat etmiş olan anneye güzel sözler

 

Vefat Etmiş Olan Anneye Sözler

 

Bu gün yemekte mercimekli köfte var annem. Senin en sevdiğin ve en güzel yaptığın yemeklerden biri annem. Sensiz hiç tadı tuzu yok annem. Seni çok özledim annem.

Annem sana gelen yollar değişti. Her zaman sıcacık  yuvamızda senin sevgini bütün damarlarımda hissediyordum . ama artık ağaçlı ve soğuk yollardan geçiyorum sana gelmek için. Seni çok seviyorum annem.

Mutfakların gülü evin kraliçesi bizim gönüllerimizin baş tacı annem. Bu gün benim hayattaki en mutsuz günüm çünkü sen artık bizimle olmayacaksın. ama sevgin hep bizimle olacak annem.

Sevgili annem sen bahar aylarında açan çiçekler gibi mis gibi kokardın. Bizde seni koklar mutluluğa ererdik. Şimdi sensiz ne yapacağız bilemiyoruz.

Telefonlar çalar ama isimler sen olmayınca hiç bir anlamı yok annem. Ben senin aramadığın ve sesini duymadığım bir günü ne yapayım canım annem.

Ben sana doyamadım annem. Hasretin şimdiden alev alev sardı bedenimi. Gözlerim kapıda aklım sende.

Vefat Eden Anneye Güzel Sözler Sayfamıza da bakmanızı öneririm.

 

Vefat Eden Anneye Güzel Sözleri

vefat eden anneye söylenen sözler

 

Annem Şarkısı Dinle


Annem şarkısı dinleyelim.

 

 

 

vefat eden anneye güzel sözleri, vefat etmiş anneye güzel sözleri, vefat eden anneye sözler, vefat etmiş anneye sözler, ölmüş anneye güzel sözler